UNDEFINED: REGUSER_DOLOGIN
0 ks.

nové garnyže na www.dointerieru.cz

V spolupráci so spoločnosťou Praktic sme sa rozhodli prikročiť k rozsiahlemu projektu širokej ponuky záclonových tyčí na tomto portále. Z toho dôvodu sme preprogramovali kalkulátory na záclonové tyče a v týchto dňoch začíname tyče zadávať. V dohľadnej dobe tu zverejníme širokú škálu garnyži a tyčí z celej Európy.

Najprodávanější zboží:

  1. Látkové roletky Romance
  2. Vertikálné žalúzie 127 mm 
  3. Klasické garnyže s čelom
  4. Horizontálne žalúzie Ekonomik
  5. Látkové rolety pružinové

Naše služby:

Odborná poradňa l 3D model tienenia

 


čr sk pl de

vertikální žaluzie

Vertikálne žalúzie 

Klasická šírka lamiel vertikálnych žalúzií ako ich poznáte z väčšiny kancelárskych priestorov je 127 mm. Zároveň ide o základný výrobný rozmer pre materiály, z ktorých sa vo výrobniach strihajú jednotlivé lamely.

PREČO VYBRAŤ: je to lacné

Viac...

Naše internetové projekty:

Spoločnosť Styltex v spolupráci so spoločnosťou Návliečky,s.r.o. spustila tento v Česku úspešný predajný portál na konci roku 2009.

 

látkové rolety

Nalepovacia roleta Romance 

Nalepovacia roleta Romance je unikátne elegantné riešenie zatienenia okien bez nutnosti montáže do okenného rámu. Predovšetkým u nových okien a eurookien je táto výhoda nezanedbateľná. Vďaka subtilnímu až nenápadnému mechanizmu je roletka obmedzená do gramáže roletovej látky a preto sa nalepovacie roletky Romance nepoužívajú s blackoutovými (temniacimi) látkami.

Víac...

Náš rozvoj:

V spolupráci so spoločnosťou Velux práve pripravujeme kalkulátory pre všetky typy tienenia od tejto renomovanej spoločnosti a to nielen pre český, ale aj slovenský trh. Spustenie kompletnej ponuky pripravujeme na február 2010.

©1994-2017 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem